Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu
BŘECLAV 22. září 2017 (VS ČR) - V pátek 15. září 2017 se uskutečnil 1. ročník fotbalového turnaje O pohár ředitele Věznice Břeclav. Turnaje se zúčastnilo sedm týmů. Kromě pořadatelské Věznice Břeclav také týmy věznic z Brna, Kuřimi, Znojma a Rapotic. Potěšilo nás, že se do turnaje zapojila i další dvě družstva složek IZS a soupisku účastníků doplnily týmy PČR Břeclav a MP Břeclav. Hrálo se systémem každý s každým. Po zásluze zvítězil celek z Věznice Rapotice, který dokázal zdolat všechny své soupeře. Na pomyslné stupně vítězů dosáhly také týmy z Brna a Znojma, které skončily na 2. a 3. místě. Na domácím turnaji se pořadatelskému mužstvu nevedlo příliš podle představ a s 50% bilancí 3 výher a 3 porážek obsadilo konečné 4. místo. Individuální cenu za nejlepšího střelce získal z vítězného celku Michal Mlejnek, nejlepším brankářem byl vyhodnocen brněnský Karel Němeček. Fotbalový turnaj složek IZS se hrál v Břeclavi poprvé a dle spokojenosti zúčastněných nejspíše ne naposledy. Pochvala zúčastněných byla nejenom za dobrou organizaci, ale také za kvalitní zázemí sportovního areálu TJ Lokomotiva Břeclav. Bc. Ivan Dvořák - pedagog volného času