Novinky

Prevence kriminality ve Věznici Všehrdy

Prevence kriminality ve Věznici Všehrdy

Všehrdy 23. červen (VS ČR) Vzhledem k tomu, že Věznice Všehrdy je profilována jako věznice pro mladistvé odsouzené muže je velký zájem o exkurze a prevenci kriminality pro základní a střední školy v regionu i mimo něj. Věznice Všehrdy tak provádí na požádání prevenci po celý školní rok. Besedy se žáky základních škol jsou zajišťovány tiskovou mluvčí věznice, speciální pedagožkou oddělení výkonu trestu a zástupcem vedoucí oddělení vězeňské stráže, pro služební přípravu. Nedílnou součástí je vždy inspektor dozorčí služby, který zajišťuje doprovody po vybraných prostorách věznice.

23.6.2017 6:33

více
Běh se žlutou stužkou

Běh se žlutou stužkou

Všehrdy 19. červen (VS ČR) Zaměstnanci Věznice Všehrdy se zúčastnili Yellow Ribbon Run (běhu se žlutou stužkou), který v České republice pořádala Věznice Světlá nad Sázavou za Vězeňskou službu spolu s Probační a mediační službou ČR. Dalšími pořadateli byli Rubikon Centrum a Business Leaders Forum.

19.6.2017 10:12

více
Den otců ve Věznici Všehrdy

Den otců ve Věznici Všehrdy

Všehrdy 18. června (VS ČR) Již třetí ročník Dne otců uspořádalo oddělení výkonu trestu v neděli 18.6.2017 pro zájemce z řady odsouzených. V tomto roce se na akci přihlásilo 8 odsouzených, kteří chtěli strávit dopoledne se svými dětmi.

18.6.2017 10:31

více
Delegace Maďarska ve Věznici Všehrdy

Delegace Maďarska ve Věznici Všehrdy

Všehrdy 13. červen (VS ČR) Na čtyřdenní výměnnou stáž přijela v minulém týdnu na odbor výkonu vazby a trestu Generálního ředitelství VS ČR delegace Vězeňské služby Maďarska. Ve středu 7.6.2017 tak zavítali i do Věznice Všehrdy, kde byla zajištěna prohlídka věznice včetně výkladu, prezentace věznice a prostor pro dotazy. Věznici tak navštívili odborní referenti oddělení výkonu vazby a trestu maďarské vězeňské služby pplk. Ferenc Draxler, mjr. Éva Lehoczky – Turczer , paní Lívia Arzenovits a z oddělení probační služby Júlia Juhász.

13.6.2017 7:00

více
Zpívající fontána II

Zpívající fontána II

VŠEHRDY 4. června (VS ČR) Populární písně českých interpretů či vlastní tvorba odsouzených zazněly na kulturní a charitativní akci pod názvem Zpívající fontána, kterou ve spolupráci s Oblastní charitou Česká Kamenice zorganizovala Věznice Všehrdy. Zaštítěním této větší akce Věznice Všehrdy se zhostil regionální ředitel pro naši oblast Petr Blažek, který je ředitelem Vazební věznice Teplice.

4.6.2017 17:42

více
Zpívající fontána II.

Zpívající fontána II.

Věznice Všehrdy pod záštitou regionálního ředitele plk. Mgr. Petra Blažka připravuje na den 4. června 2017 od 10,00 hodin v rámci Regionu č. 2, ve spolupráci s Oblastní charitou Česká Kamenice kulturní a charitativní akci pod názvem Zpívající fontána II. Akce je určena pro veřejnost a výtěžek z prodeje výrobků, které vězni z regionálních věznic Nové Sedlo, Liberec, Rýnovice, Stráž pod Ralskem, Bělušice a Všehrdy vyrobili v rámci programu zacházení, bude použit na podporu chodu Komunitního domu Svatého Dismase, který Oblastní charita Česká Kamenice spravuje.

23.5.2017 8:48

více
Memoriál Jitky Hejrové

Memoriál Jitky Hejrové

Všehrdy 29. května (VS ČR) Již třetí ročník Memoriálu Jitky Hejrové se uskutečnil o víkendu na stadionu v Jirkově. Jde o benefiční akci spojenou s fotbalovým turnajem, kterého se zúčastnily týmy žen Aligátor a ženy SK Ervěnice-Jirkov a tentokrát poprvé i tým příslušníků Věznice Všehrdy. Mužstvo věznice podpořil svou kolegyni Pavlu, která je sestrou zemřelé Jitušky.

30.5.2017 14:24

více
Setkání s bývalými zaměstnanci

Setkání s bývalými zaměstnanci

Všehrdy 22. května (VS ČR) Společné setkání pro bývalé zaměstnance Věznice Všehrdy, nyní již důchodců připravilo vedení věznice na den 18.5.2017. Součástí programu byla návštěva nedalekého Zámku Duchcov, který byl v roce 2001 prohlášen za národní kulturní památku.

22.5.2017 14:10

více
Vzdělávací program

Vzdělávací program

Dne 12. 05. 2017 ukončila Oblastní charita Česká Kamenice ve Věznici Všehrdy již pátou skupinu motivačně vzdělávacího programu pro vězněné osoby s celkovým počtem 11 absolventů, kteří obdrželi osvědčení o absolvování kurzu.

12.5.2017 14:42

více
Velikonoce ve Věznici Všehrdy

Velikonoce ve Věznici Všehrdy

Všehrdy dne 13. dubna (VS ČR) O velikonočních svátcích si odsouzení každoročně připravují pod vedením vychovatelů či speciálních pedagogů různé sportovní turnaje. Na neděli má vychovatel volného času na programu šachový turnaj napříč ubytovnami.

13.4.2017 10:14

více