Specializovaná oddělení

Besídka odsouzených SPO

Besídka odsouzených SPO

Valdice, 21. prosince (VS ČR) – Předvánoční čas za mřížemi se odsouzení ze specializovaného oddělení rozhodli zpříjemnit vánoční besídkou. Mezi pozvanými hosty byli ostatní spoluvězni a vedení věznice.

22.12.2016 7:01

více
Specializovaná oddělení ve Věznici Valdice

Specializovaná oddělení ve Věznici Valdice

Ve Věznici Valdice jsou mimo standardních oddělení pro odsouzené v typu věznice dozor, ostraha, zvýšená ostraha, nástupního a výstupního oddělení i dvě specializovaná oddělení. Zaměstnanci tohoto oddělení se snaží o to, aby i odsouzení s duševními poruchami byli schopní bezproblémového vykonání trestu a následně po propuštění z výkonu trestu se řádným způsobem zapojili do běžného občanského života.

16.5.2016 10:27

více
Vánoční besídka na SPO

Vánoční besídka na SPO

Valdice – 22. prosince (VS ČR) – Po roční pauze se odsouzení ze specializovaného oddělení rozhodli pod vedením vychovatelů-terapeutů uspořádat vánoční besídku.

17.12.2015 12:12

více
Hudební vystoupení

Hudební vystoupení

VALDICE 28. června (VS ČR) - Věznicí Valdice na sklonku června zněly tóny kytar, kláves a bicích. Pod hlavičkou specializovaného oddělení se konala akce komunity odsouzených s poruchou osobnosti a chování, způsobenou užíváním návykových látek. Jednalo se hudební vystoupení se širokým repertoárem od popu až po rokenrol.

2.7.2013 14:45

více
Specializovaná péče o odsouzené v roce 2012

Specializovaná péče o odsouzené v roce 2012

Specializované oddělení pro odsouzené s poruchou osobnosti a chování způsobenou užíváním psychotropních látek (SPO/T).

29.3.2013 14:23

více
Představení ve věznici

Představení ve věznici

Valdice 9. listopadu (VS ČR) - Věznice Valdice zažila 26. října ojedinělou akci, kdy si vězni ze zvýšené ostrahy připravili pro spoluvězně a personál dopolední komponované představení. Pod hlavičkou specializovaného oddělení se konala akce komunity odsouzených s poruchou osobnosti a chování, způsobenou užíváním návykových látek. Jednalo se o básně, scénku, kouzelnické vystoupení, hudební produkci, výstavu výrobků a krátké divadelní představení. Celek byl laděn do humorné polohy, avšak s poučným podtextem.

16.11.2012 14:57

více