Péče o zaměstnance

Možnosti kulturního a společenského vyžití ve Věznici Rýnovice

Možnosti kulturního a společenského vyžití ve Věznici Rýnovice

Ve Věznici Rýnovice se každým rokem díky nadšení a ochotě některých zaměstnanců pořádá celá řada kulturních a společenských akcí.  Akce jsou zčásti hrazeny z Fondu kulturních a sociálních potřeb.

9.2.2017 17:02

více
6. společný ples

6. společný ples

RÝNOVICE 23. ledna (VS ČR) – V sobotu 21. ledna se v jabloneckém Eurocentru konal již šestý společný ples Vězeňské služby České republiky - Věznice Rýnovice, Policie České republiky, Hasičského záchranného sboru České republiky a Městské policie Jablonec nad Nisou.

23.1.2017 11:22

více
Mikulášská besídka

Mikulášská besídka

Rýnovice 5. prosince (VS ČR) – V sobotu 3. prosince se konala Mikulášská besídka pro děti zaměstnanců Věznice Rýnovice. O tuto tradiční akci bývá velký zájem a nebylo tomu jinak ani v letošním roce. Na velké kulturní místnosti administrativní budovy věznice se v 13,00 hodin sešlo 64 dětí se svými rodiči.

5.12.2016 11:00

více
Dětský den

Dětský den

RÝNOVICE 3. června (VS CR) – V sobotu 28. května proběhl v koutku, za administrativní budovou věznice, dětský den pro děti zaměstnanců. V letošním roce byly soutěže a jednotlivá stanoviště zaměřena na stará řemesla a lidové tradice. Zúčastnilo se 30 dětí se svými rodiči a všichni si sobotní odpoledne náramně užili.

3.6.2016 6:29

více
Setkání s bývalými zaměstnanci

Setkání s bývalými zaměstnanci

RÝNOVICE 30. května (VSČR) - V pátek 27. května se uskutečnilo setkání s bývalými zaměstnanci, kteří ve věznici dlouhá léta pracovali a odešli do starobního důchodu. V 10,00 hod. přítomné přivítal ředitel věznice plk. Mgr. Vlastimil Kříž a seznámil bývalé kolegy se změnami, ke kterým za jeho vedení ve věznici došlo. Poukázal na zvýšení pracovních míst pro odsouzené. O zaměstnávání vězněných osob pohovořila také zástupkyně věznice Ing. Jana Kőnigová.

30.5.2016 11:16

více
Děti se ocitly ve středověku

Děti se ocitly ve středověku

RÝNOVICE 26. května (VS ČR) Tradiční oslavy k příležitosti Dne dětí probíhaly již tradičně ve Sloupu v Čechách v sobotu 24. května. Děti zaměstnanců Věznice Rýnovice se na chvilku ocitly ve středověku. Odlévaly mince, stavěly hrady, tvořily starobylé keramické knoflíky, zdobily trička. Probíhaly i tradiční středověké souboje.
(mon)

26.5.2014 13:27

více
Mikulášská besídka

Mikulášská besídka

RÝNOVICE 3. prosince (VS ČR) -  Mikulášská besídka pro děti zaměstnanců se konala v sobotu 1.prosince v sále jablonecké restaurace Mexiko. Pro více jak 80 dětí připravil tým organizátorů rozmanitou tvořivou dílnu. Děti si tak mohly vyrobit vánoční věnec, vánoční stromeček, svícen z jablka, papírového čerta, vánoční ozdoby a jiné.

3.12.2012 10:22

více
Péče o zaměstnance

Péče o zaměstnance

Práce v prostředí věznice je jistě psychicky velmi náročná. V době finanční krize však stoupá o tuto práci zájem a doba, kdy bylo problematické naplnit tabulková místa, je pryč. Hlavní výhodou je nejen finanční přínos / výše nástupního platu, zvláštní příplatek, příspěvek na stravování a ošatné/, ale i bezúročné půjčky, rehabilitační pobyty, rodinné rekreace v zotavovnách a rekreačních zařízeních VS, příspěvky na rodinné rekreace mimo tyto zařízení a možnost kulturního a sportovního vyžití. 

6.10.2009 19:49

více
Děti zaměstnanců slavily svátek

Děti zaměstnanců slavily svátek

RÝNOVICE 29. května (VS ČR)  Zorganizovat dětský den pro naše děti se pro  sehraný realizační tým více jak 20-ti zaměstnaců stal samozřejmostí. Každoročně se scházejí, radí, nakupují, vymýšlí a my ostatní se jen těšíme a zvědavě přihlížíme. Letos  byl program připraven na víkend 28. - 30. května ve Sloupu v Čechách a byl ve znamení pyžam, nočních košil a županů.

30.5.2010 17:54

více
Zaměstnanci přivítali jaro zpěvem a tancem

Zaměstnanci přivítali jaro zpěvem a tancem

Místo, kde si zasportovat a zároveň mít možnost posedět s kolegy, zaměstnancům z naší věznice dlouho chybělo. Chtělo to jen dobrý nápad, několik nadšenců a během loňského roku se zarostlá louka za parkovištěm přeměnila v útulný park pro oddech

3.5.2010 14:14

více