Florbalový turnaj k oslavě Dne českého vězeňství

Florbalový turnaj k oslavě Dne českého vězeňství

19.12.2016 11:28

OSTROV 16. prosince (VS ČR) Dne 16. 12. 2016 se ve Věznici Ostrov již tradičně konal IV. ročník florbalového turnaje u příležitosti Dne českého vězeňství, za účasti osmi družstev utvořených ze zaměstnanců věznice, PČR Ostrov a Městské Policie Ostrov. Takže turnaje se celkem účastnilo deset týmů.  

 Turnaj byl rozdělen do dvou skupin „A“ a „B“ po pěti týmech. Jednotlivé zápasy ve skupině probíhaly formou každý s každým a nejlepší dvě družstva postupovaly ze skupiny do play off. Ze skupiny „A“ postoupily týmy „Golden Boys Ostrov“ a „OVV“ a ze skupiny „B“ „Eskorťáci“ a „Dozorci“. K prvnímu zápasu semifinále nastoupili proti sobě „Golden Boys Ostrov“ a „Eskorťáci“. Napínavé utkání skončilo po uplynutí základní herní doby nerozhodně a následovalo prodloužení, ve kterém nakonec zvítězilo družstvo „Golden Boys Ostrov“. Ve druhém semifinále proti sobě nastoupili družstva „OVV“ a „Dozorci“. V základní hrací době zvítězil tým OVV. O třetí místo mezi sebou bojovali hráči družstva „Eskorťáci“ a „Dozorci“, které nakonec skončilo vítězstvím hráčů týmu Dozorců. Ve finále proti sobě nastoupili „Golden Boys Ostrov“ a hráči „OVV“. Utkání se za nerozhodného stavu prodlužovalo do „zlatého gólu“, kde po dlouhé a napínavé bitvě nakonec skončilo vítězstvím hráčů „Golden Boys Ostrov“.
Závěrem je třeba poděkovat všem hráčům za účast a sportovní chování v průběhu turnaje a rozhodčímu pprap. Kostourkovi, který celý turnaj odřídil ve výborné kvalitě. Nezbývá, než těšit se na další, tentokrát už V. ročník turnaje ve florbalu, který se bude konat v prosinci roku