Ekonomika a zaměstnávání

Zvyšování zaměstnanosti

Zvyšování zaměstnanosti

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 24. února (VS ČR) - Věznici Kynšperk nad Ohří se daří zvyšovat zaměstnanost odsouzených a naplňovat tak jeden z prvořadých úkolů Koncepce vězeňství do roku 2025. Jejím cílem je mimo jiné změnit fungování vězeňství tak, aby přispívalo ke snižování recidivy kriminální činnosti. Během posledních měsíců se podařilo zvýšit počet pracovně zařazených odsouzených na bezmála padesát procent.

24.2.2017 13:08

více
S novináři o zaměstnávání vězňů

S novináři o zaměstnávání vězňů

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 30. dubna (VS ČR) - Výhody a nevýhody zaměstnávání odsouzených byly obsahem včerejšího setkání s novináři v sokolovské firmě Makar, která zaměstnává kynšperské vězně od srpna 2009. Dlouhodobá a stabilní spolupráce s podnikatelem Zdeňkem Makarem, který s využitím práce vězňů vystavěl během pěti let několik průmyslových hal, může inspirovat další podnikatele k zaměstnávání osob ve výkonu trestu odnětí svobody.

30.4.2014 11:22

více

Věznice Kynšperk nad Ohří vytváří podmínky pro zaměstnávání odsouzených v rámci vnitřního provozu (kuchaři, skladníci, údržbáři, ukllízeči, knihovník apod.) a smluvně u jiných subjektů zpravidla v rámci Karlovarského kraje, které provozují kovovýrobu, stavební, lesnické, rekultivační, údržbářské a pozemní práce. Vězni jsou rovněž zařazování na pomocné a údržbářské práce v ústavech sociální péče.

10.3.2014 10:53

více
Věznice Kynšperk nad Ohří nabízí výrobní prostory a možnost zaměstnávání vězňů

Věznice Kynšperk nad Ohří nabízí výrobní prostory a možnost zaměstnávání vězňů

Nabízíme možnost zaměstnávání vězňů a volné výrobní kapacity v areálu věznice. Nabídky zasílejte na emailovou adresu zástupce ředitele věznice Ing. Pavla Bělíka: pbelik@vez.kyn.justice.cz (tel. č. 352 306 202), vedoucího oddělení zaměstnávání vězněných osob Bc. Miroslava Žáka: mzak@vez.kyn.justice.cz (tel. č. 352 306 350) nebo vedoucí provozovny Střediska hospodářské činnosti Bc. Martiny Hazukové: mhazukova@vez.kyn.justice.cz (tel. č. 352 306 524).

10.3.2014 7:49

více