Evropský titul získal Ondřej Lukáč
Vítězem Evropského šampionátu v naturální kulturistice a fitness je Ondřej Lukáč

Evropský titul získal Ondřej Lukáč<br /><span>Vítězem Evropského šampionátu v naturální kulturistice a fitness je Ondřej Lukáč</span>

30.12.2016 17:02

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 30. prosince (VS ČR) - Vítězem Evropského šampionátu v naturální kulturistice a fitness, který letos v říjnu zorganizovala slovenská asociace naturálního sportu ve městě Šamorín, je praporčík Ondřej Lukáč, příslušník oddělení výkonu trestu Věznice Kynšperk nad Ohří. 
 

Slovenská asociace naturálního sportu zorganizovala ve dnech 21. - 22. října 2016 ve městě Šamorín - Čilistov Evropský šampionát v naturální kulturistice a fitness. Do krásného hotelového a sportovního areálu se sjelo celkem 143 závodníků ze 14 států - Slovensko, Česká republika, Norsko, Německo, Maďarsko, Itálie, Francie, Bosna a Hercegovina, Srbsko, Litva, Rakousko, Chorvatsko, Polsko a Nizozemí. Jedním z účastníků byl i praporčík Ondřej Lukáč, příslušník oddělení výkonu trestu Věznice Kynšperk nad Ohří, který získal titul mistra Evropy.

"Na mistrovství Evropy jsem se nejdřív musel nominovat z Prom-in Natural cupu který se konal 8. 10. 2016 v Brně, tam jsem se umístil na prvním místě, takže jak se mi už nechtěla držet dieta dalších 14 dní, tak tohle umístění rozhodlo a určitě jsem jet musel. Mistrovství se konalo na Slovensku, v Šamoríně, to je městečko asi 20 kilometrů od Bratislavy. Závody jsou na dvě kola - semifinálová eliminace, z které postoupí 6 nejlepších do finále. Tou se mi naštěstí podařilo projít, zasoutěžil jsem si i v dalším kole a při vyhlašování výsledků jsem zůstal poslední, kterého ještě nepřečetli a to pro mě znamenalo první místo a titul mistra Evropy.“ říká Ondra, který je v současné době jednou z tváří Beauty and Fitness Cupu 2017, který se bude konat 11. března v Praze.
 
Více informací přinese zanedlouho čtvrté číslo časopisu České vězeňství.

peb