Novinky

Držitelé Jánského plakety

Držitelé Jánského plakety

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 6. března (VS ČR/Kynšperk nad Ohří) - Mezi pěticí občanů z Kynšperku nad Ohří, držiteli Janského plakety za 40 a více odběrů krve, jež byli pozváni první březnový den na kynšperskou radnici, byla i paní Romana Synáčová a por. Ing. Petr Karkula z Věznice Kynšperk nad Ohří.

6.3.2017 18:19

více
Vzdělávání odsouzených

Vzdělávání odsouzených

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 6. března (VS ČR) - Vzdělávací aktivity jsou vedle aktivit pracovních považovány za nejvýznamnější složku programu zacházení. Věznice proto na tuto oblast zacházení s odsouzenými klade velký důraz a hledá možnosti jak nabídku vzdělávacích programů rozšiřovat.

6.3.2017 17:43

více
Konal se výroční ples věznice

Konal se výroční ples věznice

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 27. února (VS ČR/Kaceřov) - Letošní XVII. výroční ples věznice pořádaný odborovou organizací NOS PČR Věznice Kynšperk nad Ohří pod záštitou ředitele věznice proběhl již tradičně poslední únorovou sobotu v Zámecké restauraci v Kaceřově.

27.2.2017 14:15

více
Zvyšování zaměstnanosti

Zvyšování zaměstnanosti

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 24. února (VS ČR) - Věznici Kynšperk nad Ohří se daří zvyšovat zaměstnanost odsouzených a naplňovat tak jeden z prvořadých úkolů Koncepce vězeňství do roku 2025. Jejím cílem je mimo jiné změnit fungování vězeňství tak, aby přispívalo ke snižování recidivy kriminální činnosti. Během posledních měsíců se podařilo zvýšit počet pracovně zařazených odsouzených na bezmála padesát procent.

24.2.2017 13:08

více
Nabídka pracovních příležitostí

Nabídka pracovních příležitostí

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 22. února (VS ČR) - Věznice Kynšperk nad Ohří přijme do pracovního a služebního poměru lékaře, psychologa, vychovatele a strážné. Zájemci mohou zasílat své žádosti písemně na adresu Věznice Kynšperk nad Ohří, Zlatá čp. 52, 537 51 nebo emailem veznice.kynsperk(zavinac)vez.kyn.justice.cz

23.2.2017 14:37

více
Účast v v projektu Nestůj a pojď2

Účast v v projektu Nestůj a pojď2

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 20. února (VS ČR) - Věznice Kynšperk nad Ohří se zapojila do projektu Nestůj a pojď II, jež realizuje Karlovarský kraj spolu se svými partnery, Krajskou pobočkou Úřadu práce ČR v Karlových Varech, Asociací nevládních neziskových aktivit Karlovarského kraje, Krajskou hospodářskou komorou Karlovarského kraje a Krajskou radou dětí a mládeže Karlovarska.

20.2.2017 15:33

více
Přípravy na ples vrcholí

Přípravy na ples vrcholí

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 15. února (VS ČR) - Přípravy na 17. reprezentační ples kynšperské věznice vrcholí. Tradiční společenská událost se bude konat jako obvykle poslední únorovou sobotu v Zámecké restauraci v nedalekém Kaceřově. K tanci a poslechu bude hrát i letos oblíbená kapela Starovarka a program zpestří svým vystoupením i tentokrát taneční soubor Mirákl ze Sokolova.

15.2.2017 13:45

více
Workshop k alternativní pracovní síle

Workshop k alternativní pracovní síle

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 25. ledna (VS ČR) Věznice se včera zúčastnila v Praze workshopu k využívání alternativní pracovní síly pořádaného personální společností Human Garden, s.r.o.  V Karlovarském kraji se řada zaměstnavatelů potýká s nedostatkem pracovní síly a tento problém chce řešit využitím práce odsouzených. Na setkání v Praze se sešli zástupci vězeňské služby, podniky, které vězně již zaměstnávají a firmy, které o tomto kroku uvažují.

25.1.2017 15:33

více
Evropský titul získal Ondřej Lukáč

Evropský titul získal Ondřej Lukáč

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 30. prosince (VS ČR) - Vítězem Evropského šampionátu v naturální kulturistice a fitness, který letos v říjnu zorganizovala slovenská asociace naturálního sportu ve městě Šamorín, je praporčík Ondřej Lukáč, příslušník oddělení výkonu trestu Věznice Kynšperk nad Ohří. 
 

30.12.2016 17:02

více
Mistr světa FCI záchranných družstev psů

Mistr světa FCI záchranných družstev psů

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 29. prosince (VS ČR) - Titul Mistra světa FCI záchranných družstev psů v kategorii TOP získalo v letošním roce v rumunském městě Craiova družstvo prap. Judity Klárnerové z oddělení vězeňské stráže Věznice Kynšperk nad Ohří.

29.12.2016 17:24

více