Novinky

Oslava na specializovaném oddílu

Oslava na specializovaném oddílu

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 21. června (VS ČR) - Odsouzení ze specializovaného oddělení pro trvale pracovně nezařaditelné vězně si pod vedením vychovatelky připravili sváteční pohoštění.

21.6.2017 18:44

více
Odsouzení pomáhali chovatelům

Odsouzení pomáhali chovatelům

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 19. června (VS ČR/Kynšperk nad Ohří) - Odsouzení z výstupního oddělení pomáhali připravovat v Kynšperku nad Ohří chovatelskou výstavou drobného zvířectva pořádanou Základní organizací Českého svazu chovatelů Kynšperk nad Ohří ve spolupráci s MKS Kynšperk nad Ohří a Kynšperským pivovarem v Kynšperku nad Ohří.

19.6.2017 16:57

více
Pozvání na akci Cesta za zdravím

Pozvání na akci Cesta za zdravím

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 19. června (VS ČR/Cheb) - Psovodi z Věznice Kynšperk nad Ohří vystoupí 27. června v Chebu na Krajince s ukázkou služební kynologie na 5. ročníku projektového dne Cesta za zdravím. Akci pořádá pro školy a veřejnost Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb.

19.6.2017 10:34

více
Vězni se setkali s biskupem Holubem

Vězni se setkali s biskupem Holubem

VĚZNICE KYNŠPERK NAD OHŘÍ 8. června (VS ČR) - Plzeňský biskup Mons. ThLic. Tomáš Holub navštívil včera dopoledne věznici v Kynšperku nad Ohří a spolu s ním přišli také pravidelně docházející duchovní z Českobratrské církve evangelické Juliana R. Hamari, z Pravoslavné církve otec Metoděj V. Kout a také členové zasvěceného společenství Koinonia z Plzně, kteří k setkání přispěli nádhernou hudbou. Při rozhovoru s ředitelem věznice Martinem Klapperem, v němž došlo na sdílení k tématu reintegrace vězněných osob a možností, v nichž může věznice na této snaze pracovat, byla kvitována jako dobrá a žádoucí také duchovenská služba.

8.6.2017 15:34

více
Videokonference ke změně zákona

Videokonference ke změně zákona

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 6. června (VS ČR) - Ředitel věznice plk. Mgr. Martin Klapper dnes krátce po poledni v rámci historicky první videokonference tohoto typu jednal s Generálním ředitelstvím Vězeňské služby ČR (GŘ VS ČR. Obsahem jednání byla změna profilace věznice související s nadcházející změnou zákona o výkonu trestu odnětí svobody a vnější diferenciací vězeňských zařízení.

6.6.2017 17:10

více
Vězni opravují Naučnou stezku

Vězni opravují Naučnou stezku

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 4. června (VS ČR) - Vybraná skupina odsouzených od počátku května pracuje v Kynšperku nad Ohří při údržbě a opravách Naučné stezky pod rybníkem Sýkorák. Navázali tak na 1. etapu realizovanou v roce 2014, kdy po dohodě se starostou města Ing. Tomášem Svobodou převzala věznice nad stezkou patronát a prostřednictvím odsouzených zahájila v březnu 2014 její rekonstrukci.

4.6.2017 18:37

více
S DHL Supply Chain o práci vězňů

S DHL Supply Chain o práci vězňů

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 19. května (VS ČR) – Včera dopoledne navštívili věznici zástupci chebské pobočky logistické společnosti DHL Supply Chain Česká republika, aby s ředitelem věznice Martinem Klapperem projednali otázky zaměstnávání odsouzených.

19.5.2017 16:31

více
Odsouzení pomáhali v ZOO parku

Odsouzení pomáhali v ZOO parku

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 17. května (VS ČR) – Věznice vyhověla žádosti Základní organizace českého svazu chovatelů Kynšperk nad Ohří o zajištění výpomoci při realizaci akce rozšiřování ZOO koutku pro děti v areálu místního pivovaru.

17.5.2017 16:17

více
Exkurze v Hofu a Bayreuthu

Exkurze v Hofu a Bayreuthu

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 6. května (VS ČR) - V rámci partnerské spolupráce s věznicemi St. Georgen Bayeruth a Hof zavítali zaměstnanci kynšperské věznice na reciproční návštěvu do bavorských věznic.

6.5.2017 21:53

více
Oslavy 72. výročí osvobození

Oslavy 72. výročí osvobození

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 6. května (VS ČR) - Včera odpoledne se v Kynšperku nad Ohří konal pietní akt u příležitosti 72. výročí konce 2. světové války. Šest let válečných hrůz a utrpení si s dalšími účastníky připomněla také Věznice Kynšperk nad Ohří.

6.5.2017 10:56

více