Novinky

S DHL Supply Chain o práci vězňů

S DHL Supply Chain o práci vězňů

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 19. května (VS ČR) – Včera dopoledne navštívili věznici zástupci chebské pobočky logistické společnosti DHL Supply Chain Česká republika, aby s ředitelem věznice Martinem Klapperem projednali otázky zaměstnávání odsouzených.

19.5.2017 16:31

více
Odsouzení pomáhali v ZOO parku

Odsouzení pomáhali v ZOO parku

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 17. května (VS ČR) – Věznice vyhověla žádosti Základní organizace českého svazu chovatelů Kynšperk nad Ohří o zajištění výpomoci při realizaci akce rozšiřování ZOO koutku pro děti v areálu místního pivovaru.

17.5.2017 16:17

více
Exkurze v Hofu a Bayreuthu

Exkurze v Hofu a Bayreuthu

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 6. května (VS ČR) - V rámci partnerské spolupráce s věznicemi St. Georgen Bayeruth a Hof zavítali zaměstnanci kynšperské věznice na reciproční návštěvu do bavorských věznic.

6.5.2017 21:53

více
Oslavy 72. výročí osvobození

Oslavy 72. výročí osvobození

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 6. května (VS ČR) - Včera odpoledne se v Kynšperku nad Ohří konal pietní akt u příležitosti 72. výročí konce 2. světové války. Šest let válečných hrůz a utrpení si s dalšími účastníky připomněla také Věznice Kynšperk nad Ohří.

6.5.2017 10:56

více
Věznice na setkání personalistů

Věznice na setkání personalistů

KYNŠPERK NAD OHŘÍ (VS ČR/KARLOVY VARY) 13. dubna - Výhody i nevýhody zaměstnávání odsouzených byly jedním z témat včerejšího setkání personalistů v Karlových Varech, které v Krajské knihovně pořádala Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje společně s Karlovarskou agenturou rozvoje podnikání a personální agenturou Human Garden s.r.o.

13.4.2017 0:00

více
Dobíjení telefonní karty odsouzeným

Dobíjení telefonní karty odsouzeným

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 29. března (VS ČR) - Odsouzení ve Věznici Kynšperk nad Ohří mohou nově využívat k telefonování telefonní automaty společnosti BVfon Czech Telecommunication, s. r. o. Podáním žádosti o přidělení karty telefonního účtu BVfon uzavírá odsouzený smlouvu se společností BVfon Czech Telecommunication, s. r. o. Veškeré níže uvedené platební podmínky jsou v souladu se Všeobecnými obchodními podmínkami pro poskytování služeb elektronických komunikací prostřednictvím neveřejných telefonních automatů společnosti BVfon Czech Telecommunication, s. r. o.

29.3.2017 19:48

více
Držitelé Jánského plakety

Držitelé Jánského plakety

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 6. března (VS ČR/Kynšperk nad Ohří) - Mezi pěticí občanů z Kynšperku nad Ohří, držiteli Janského plakety za 40 a více odběrů krve, jež byli pozváni první březnový den na kynšperskou radnici, byla i paní Romana Synáčová a por. Ing. Petr Karkula z Věznice Kynšperk nad Ohří.

6.3.2017 18:19

více
Vzdělávání odsouzených

Vzdělávání odsouzených

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 6. března (VS ČR) - Vzdělávací aktivity jsou vedle aktivit pracovních považovány za nejvýznamnější složku programu zacházení. Věznice proto na tuto oblast zacházení s odsouzenými klade velký důraz a hledá možnosti jak nabídku vzdělávacích programů rozšiřovat.

6.3.2017 17:43

více
Konal se výroční ples věznice

Konal se výroční ples věznice

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 27. února (VS ČR/Kaceřov) - Letošní XVII. výroční ples věznice pořádaný odborovou organizací NOS PČR Věznice Kynšperk nad Ohří pod záštitou ředitele věznice proběhl již tradičně poslední únorovou sobotu v Zámecké restauraci v Kaceřově.

27.2.2017 14:15

více
Zvyšování zaměstnanosti

Zvyšování zaměstnanosti

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 24. února (VS ČR) - Věznici Kynšperk nad Ohří se daří zvyšovat zaměstnanost odsouzených a naplňovat tak jeden z prvořadých úkolů Koncepce vězeňství do roku 2025. Jejím cílem je mimo jiné změnit fungování vězeňství tak, aby přispívalo ke snižování recidivy kriminální činnosti. Během posledních měsíců se podařilo zvýšit počet pracovně zařazených odsouzených na bezmála padesát procent.

24.2.2017 13:08

více