Novinky

Zvyšování zaměstnanosti

Zvyšování zaměstnanosti

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 24. února (VS ČR) - Věznici Kynšperk nad Ohří se daří zvyšovat zaměstnanost odsouzených a naplňovat tak jeden z prvořadých úkolů Koncepce vězeňství do roku 2025. Jejím cílem je mimo jiné změnit fungování vězeňství tak, aby přispívalo ke snižování recidivy kriminální činnosti. Během posledních měsíců se podařilo zvýšit počet pracovně zařazených odsouzených na bezmála padesát procent.

24.2.2017 13:08

více
Nabídka pracovních příležitostí

Nabídka pracovních příležitostí

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 22. února (VS ČR) - Věznice Kynšperk nad Ohří přijme do pracovního a služebního poměru lékaře, psychologa, vychovatele a strážné. Zájemci mohou zasílat své žádosti písemně na adresu Věznice Kynšperk nad Ohří, Zlatá čp. 52, 537 51 nebo emailem veznice.kynsperk(zavinac)vez.kyn.justice.cz

23.2.2017 14:37

více
Účast v v projektu Nestůj a pojď2

Účast v v projektu Nestůj a pojď2

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 20. února (VS ČR) - Věznice Kynšperk nad Ohří se zapojila do projektu Nestůj a pojď II, jež realizuje Karlovarský kraj spolu se svými partnery, Krajskou pobočkou Úřadu práce ČR v Karlových Varech, Asociací nevládních neziskových aktivit Karlovarského kraje, Krajskou hospodářskou komorou Karlovarského kraje a Krajskou radou dětí a mládeže Karlovarska.

20.2.2017 15:33

více
Přípravy na ples vrcholí

Přípravy na ples vrcholí

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 15. února (VS ČR) - Přípravy na 17. reprezentační ples kynšperské věznice vrcholí. Tradiční společenská událost se bude konat jako obvykle poslední únorovou sobotu v Zámecké restauraci v nedalekém Kaceřově. K tanci a poslechu bude hrát i letos oblíbená kapela Starovarka a program zpestří svým vystoupením i tentokrát taneční soubor Mirákl ze Sokolova.

15.2.2017 13:45

více
Workshop k alternativní pracovní síle

Workshop k alternativní pracovní síle

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 25. ledna (VS ČR) Věznice se včera zúčastnila v Praze workshopu k využívání alternativní pracovní síly pořádaného personální společností Human Garden, s.r.o.  V Karlovarském kraji se řada zaměstnavatelů potýká s nedostatkem pracovní síly a tento problém chce řešit využitím práce odsouzených. Na setkání v Praze se sešli zástupci vězeňské služby, podniky, které vězně již zaměstnávají a firmy, které o tomto kroku uvažují.

25.1.2017 15:33

více
Evropský titul získal Ondřej Lukáč

Evropský titul získal Ondřej Lukáč

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 30. prosince (VS ČR) - Vítězem Evropského šampionátu v naturální kulturistice a fitness, který letos v říjnu zorganizovala slovenská asociace naturálního sportu ve městě Šamorín, je praporčík Ondřej Lukáč, příslušník oddělení výkonu trestu Věznice Kynšperk nad Ohří. 
 

30.12.2016 17:02

více
Mistr světa FCI záchranných družstev psů

Mistr světa FCI záchranných družstev psů

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 29. prosince (VS ČR) - Titul Mistra světa FCI záchranných družstev psů v kategorii TOP získalo v letošním roce v rumunském městě Craiova družstvo prap. Judity Klárnerové z oddělení vězeňské stráže Věznice Kynšperk nad Ohří.

29.12.2016 17:24

více
Andělský strom pomáhá dětem

Andělský strom pomáhá dětem

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 29. prosince (VS ČR) - Věznice i letos zprostředkovala odsouzeným možnost zapojení do projektu, který má za cíl posílit vazbu mezi dětmi a rodiči, kteří jsou ve výkonu trestu a mají o své děti zájem. Mezinárodní vězeňské společenství, o. s. (MVS) koordinoval letos již šestý ročník mezinárodního programu Andělský strom, ve kterém dobrovolníci posílají vánoční dárky dětem vězněných rodičů.

29.12.2016 17:04

více
Zapojení do projektu Na cestě

Zapojení do projektu Na cestě

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 28. prosince (VS ČR) - Věznice Kynšperk nad Ohří uzavřela Dohodu o spolupráci s obecně prospěšnou společností Člověk v tísni a stvrdila tak zapojení do projektu "Na cestě" zaměřeného na resocializaci vězňů, konkrétně na pomoc v oblasti dluhové problematiky, zaměstnání a bydlení.

28.12.2016 16:25

více
Den českého vězeňství

Den českého vězeňství

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 16. prosince (VS ČR) – Věznice dnes u příležitosti Dne českého vězeňství uspořádala slavnostní shromáždění, ocenila své zaměstnance a připomněla si památku zakladatele moderních vězeňských metod, Františka Josefa Řezáče.

16.12.2016 17:38

více