Novinky

Evropský titul získal Ondřej Lukáč

Evropský titul získal Ondřej Lukáč

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 30. prosince (VS ČR) - Vítězem Evropského šampionátu v naturální kulturistice a fitness, který letos v říjnu zorganizovala slovenská asociace naturálního sportu ve městě Šamorín, je praporčík Ondřej Lukáč, příslušník oddělení výkonu trestu Věznice Kynšperk nad Ohří. 
 

30.12.2016 17:02

více
Mistr světa FCI záchranných družstev psů

Mistr světa FCI záchranných družstev psů

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 29. prosince (VS ČR) - Titul Mistra světa FCI záchranných družstev psů v kategorii TOP získalo v letošním roce v rumunském městě Craiova družstvo prap. Judity Klárnerové z oddělení vězeňské stráže Věznice Kynšperk nad Ohří.

29.12.2016 17:24

více
Andělský strom pomáhá dětem

Andělský strom pomáhá dětem

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 29. prosince (VS ČR) - Věznice i letos zprostředkovala odsouzeným možnost zapojení do projektu, který má za cíl posílit vazbu mezi dětmi a rodiči, kteří jsou ve výkonu trestu a mají o své děti zájem. Mezinárodní vězeňské společenství, o. s. (MVS) koordinoval letos již šestý ročník mezinárodního programu Andělský strom, ve kterém dobrovolníci posílají vánoční dárky dětem vězněných rodičů.

29.12.2016 17:04

více
Zapojení do projektu Na cestě

Zapojení do projektu Na cestě

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 28. prosince (VS ČR) - Věznice Kynšperk nad Ohří uzavřela Dohodu o spolupráci s obecně prospěšnou společností Člověk v tísni a stvrdila tak zapojení do projektu "Na cestě" zaměřeného na resocializaci vězňů, konkrétně na pomoc v oblasti dluhové problematiky, zaměstnání a bydlení.

28.12.2016 16:25

více
Den českého vězeňství

Den českého vězeňství

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 16. prosince (VS ČR) – Věznice dnes u příležitosti Dne českého vězeňství uspořádala slavnostní shromáždění, ocenila své zaměstnance a připomněla si památku zakladatele moderních vězeňských metod, Františka Josefa Řezáče.

16.12.2016 17:38

více
Nabídka pracovních příležitostí

Nabídka pracovních příležitostí

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 7. prosince (VS ČR) - Věznice Kynšperk nad Ohří přijme do pracovního či služebního poměru nové zaměstnance.

7.12.2016 15:18

více
Brigáda v Dolních Pochlovicích

Brigáda v Dolních Pochlovicích

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 25 listopadu (VS ČR) – Tento týden se vybraní odsouzení z bezdrogové zóny v rámci extramurálních aktivit vydali opět na brigádu do Domova pro seniory v Dolních Pochlovicích, aby pomohli s úklidem parku a jeho zazimováním. Tři dny pod dohledem svého vychovatele shrabovali v rozlehlé zahradě velké množství spadaného listí a nakládali ho do sběrných kontejnerů.

25.11.2016 13:14

více
Cvičný požární poplach

Cvičný požární poplach

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 24. listopadu (VS ČR) – Věznice prověřovala znalosti a součinnost jednotlivých složek při vzniku požáru.

24.11.2016 14:32

více
Workshop k zaměstnávání vězňů

Workshop k zaměstnávání vězňů

KYNŠPERK NAD OHŘÍ/HORNÍ SLAVKOV 11. listopadu (VS ČR) - Věznice Kynšperk nad Ohří se účastnila včerejšího workshopu „Zaměstnávání odsouzených osob a jejich vstup na trh práce“ pořádaného v sousední věznici v Horním Slavkově.

11.11.2016 11:55

více
Vězni pomohli sociálním službám

Vězni pomohli sociálním službám

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 22. října (VS ČR) – Věznice Kynšperk nad Ohří vyhověla žádosti Sociálních služeb Kynšperk nad Ohří a v Poradně pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy v Chebu vypomohla prostřednictvím odsouzených při výmalbě a zvelebování tamních prostor.

22.10.2016 12:02

více