Zvětšit (Ctrl + "+")

Zmenšit (Ctrl + "-")

banner

Kontakty

Poštovní adresa
Vězeňská služba ČR
Vazební věznice a ústav pro výkon zabezpečovací detence Brno
P. O. Box 99
625 99 Brno-Bohunice

Adresa úřadovny pro osobní návštěvu
Vazební věznice a ústav pro výkon zabezpečovací detence Brno
Jihlavská 12
625 99 Brno – Bohunice

Úřední hodiny

Pondělí – Pátek 6:30 – 15:00

Telefonní čísla

Telefonní ústředna: +420 543 515 111

Sekretariát: +420 543 515 202

Faxová čísla

Podatelna: 543 214 064

Adresa elektronické podatelny

e-podatelna@grvs.justice.cz

ID datové schránky

29vd4ut

Další kontakty

Ředitel
Vrchní rada
plk.Mgr. Dušan Gáč

e-mail: dgac@vez.brn.justice.cz

tel.: +420 543 515 202

1. zástupce ředitele
Rada
plk. Mgr. Alexandr Kisling

e-mail: akisling@vez.brn.justice.cz

tel.: +420 543 515 202

Zástupce ředitele
Mgr. Ludmila Řiháčková

e-mail: lrihackova@vez.brn.justice.cz

tel.: +420 543 515 202

Kontaktní osoba určená pro styk s veřejností
Tisková mluvčí
Mgr. Dana Krejčířová

e-mail: dkrejcirova@vez.brn.justice.cz

tel.: +420 543 515 210

mobil: +420 602 784 588

Ředitel nemocnice
Ing. Libor Matieska

e-mail: lmatieska@vez.brn.justice.cz

tel.: +420 543 515 451

Vedoucí oddělení vězeňské stráže
Vrchní komisař
mjr. Mgr. František Zahradníček

e-mail: fzahradnicek@vez.brn.justice.cz

tel.: +420 543 515 348

Vedoucí oddělení výkonu vazby a trestu
Vrchní komisař
mjr. Bc. Dušan Bartoš

e-mail: dbartos@vez.brn.justice.cz

tel.: +420 543 515 336

Vedoucí oddělení prevence a stížností
Pověřený orgán VS ČR
mjr. Mgr. Radek Folprecht

e-mail: rfolprecht@vez.brn.justice.cz

tel.: +420 543 515 111

Vedoucí oddělení logistiky
Bc. Jaromír Badal

e-mail: jbadal@vez.brn.justice.cz

tel.: +420 543 515 260

Vedoucí oddělení ekonomického
Mgr. Olga Krčková

e-mail: okrckova@vez.brn.justice.cz

tel.: +420 543 515 240

Vedoucí oddělení správního
Mgr. Dana Krejčířová

e-mail: dkrejcirova@vez.brn.justice.cz

tel.: +420 543 515 210

Vedoucí oddělení personálního
Mgr. Lubor Dostál

e-mail: ldostal@vez.brn.justice.cz

tel.: +420 543 515 390

Vedoucí oddělení IT
Bc. Zbyněk Pilař

e-mail: zpilar@vez.brn.justice.cz

tel.: +420 543 515 206

Kaplan
Mgr. Jaromír Smejkal

e-mail: jsmejkal@vez.brn.justice.cz

tel.: +420 543 515 343