Novinky

Marian Prokeš je zpět na GŘ VS ČR

Marian Prokeš je zpět na GŘ VS ČR

PRAHA 2. září (VS ČR) - Nezákonně odvolaný náměstek generálního ředitele Vězeňské služby ČR Marian Prokeš se vrátil na Generální ředitelství Vězeňské služby ČR

2.9.2016 16:14

více
I. Zemanová navštívila věznici Pankrác

I. Zemanová navštívila věznici Pankrác

PRAHA 1. září (VS ČR) - Manželka prezidenta Miloše Zemana Ivana si dnes v dopoledních hodnách prohlédla Vazební věznici Praha Pankrác. Prohlídku zahájila v památníku českého vězeňství, kde se seznámila s historií vězeňství v českých zemích. Po té si prohlédla prostrory nacistického popraviště tzv. Pankrácké sekyrárny, kde položila kytici na gilotinu, kterou nacisté stínali české vlastence.   

1.9.2016 15:34

více
Kolegové z Norska na Pankráci

Kolegové z Norska na Pankráci

PRAHA 1. září (VS ČR) - Náměstek generálního ředitele VS ČR pro bezpečnost a kontrolu plk. Marian Prokeš a ředitel vazební věznice plk. Petr Suk uvítali na půdě pankrácké vazební věznice návštěvu představitelů vězeňské služby z Norska.

1.9.2016 16:02

více
Reakce na reportáž TV Prima

Reakce na reportáž TV Prima

PRAHA 30. srpna (VS ČR) – Věznice Plzeň se důrazně ohrazuje proti některým tvrzením, která zazněla v reportáži TV Prima dne 29. 8. 2016 v hlavním večerním zpravodajství. Reportáž se týká údajného plagiátu bakalářské práce, kterého se měla dopustit jedna z příslušnic Vězeňské služby Michaela Alounková, která pracuje ve Věznici Plzeň.

30.8.2016 16:19

více
Projekt call centra ve Vinařicích

Projekt call centra ve Vinařicích

PRAHA 29. srpna (VS ČR) - Ve Věznici Vinařice dnes odstartoval projekt zaměstnávání vězňů, kteří budou pracovat v nově vybudovaném call centru přímo v nápravném zařízení. Projekt je dalším krokem v naplňování priorit Ministerstva spravedlnosti a Vězeňské služby, jejichž cílem je zvyšovat zaměstnanost vězňů v České republice na maximum.

29.8.2016 17:04

více
Saský ministr ve Věznici Světlá n. S.

Saský ministr ve Věznici Světlá n. S.

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU 26. srpna (VS ČR) – Saský ministr spravedlnosti Sebastian Gemkow spolu s ministrem spravedlnosti ČR Robertem Pelikánem a generálním ředitelem Vězeňské služby ČR Petrem Dohnalem navštívil ve čtvrtek 25. srpna věznici ve Světlé nad Sázavou s cílem seznámit se s českým vězeňským systémem a výkonem trestu odnětí svobody u žen. Saský ministr byl v České republice na reciproční návštěvě na základě pozvání od svého českého protějšku.

26.8.2016 11:43

více
Výběrové řízení - ředitel OIEU

Výběrové řízení - ředitel OIEU

PRAHA 12. srpna (VS ČR) - Vězeňská služba české republiky vyhlašuje dne 12. srpna 2016 výběrové řízeni na obsazeni volného pracovního mista na generálním ředitelství ředitel odboru investic a EU fondů. Text vyhlášení výběrového řízení je zde.

12.8.2016 13:58

více
Projekt včelařství ve Stráži

Projekt včelařství ve Stráži

STRÁŽ POD RALSKEM 28. července (VS ČR) -  Slavnostní zahájení projektu včelaření, spojené s prezentací činnosti věznice v oblasti zacházení s vězněnými osobami, se uskutečnilo ve čtvrtek 28. července ve Věznici Stráž pod Ralskem.

29.7.2016 13:57

více
Petr Dohnal členem výboru Europris

Petr Dohnal členem výboru Europris

PRAHA 28. července (VS ČR) - Generální ředitel Vězeňské služby ČR Petr Dohnal byl v červnu na výročním shromáždění EuroPris v holandském Zaandamu zvolen do výkonného výboru organizace, která usiluje o koordinaci a vzájemnou pomoc mezi evropskými vězeňskými službami. Účast představitele české vězeňské služby v užším vedení této organizace tradičně zvýšuje prestiž českého vězeňství na mezinárodním fóru a prohlubuje vliv České republiky při tvorbě evropských rezortních norem a předpisů.

28.7.2016 12:03

více
Výběrové řízení - právník

Výběrové řízení - právník

PRAHA 21. července (VS ČR) - Vězeňská služba České republiky vyhlašuje dne 19. července 2016 výběrové řízení na obsazení volného pracovního místa na generálním ředitelství VS ČR na místo právníka. Text vyhlášení konkursu je zde

21.7.2016 11:15

více