Novinky

Reakce na reportáž TV Prima

Reakce na reportáž TV Prima

PRAHA 30. srpna (VS ČR) – Věznice Plzeň se důrazně ohrazuje proti některým tvrzením, která zazněla v reportáži TV Prima dne 29. 8. 2016 v hlavním večerním zpravodajství. Reportáž se týká údajného plagiátu bakalářské práce, kterého se měla dopustit jedna z příslušnic Vězeňské služby Michaela Alounková, která pracuje ve Věznici Plzeň.

30.8.2016 16:19

více
Projekt call centra ve Vinařicích

Projekt call centra ve Vinařicích

PRAHA 29. srpna (VS ČR) - Ve Věznici Vinařice dnes odstartoval projekt zaměstnávání vězňů, kteří budou pracovat v nově vybudovaném call centru přímo v nápravném zařízení. Projekt je dalším krokem v naplňování priorit Ministerstva spravedlnosti a Vězeňské služby, jejichž cílem je zvyšovat zaměstnanost vězňů v České republice na maximum.

29.8.2016 17:04

více
Saský ministr ve Věznici Světlá n. S.

Saský ministr ve Věznici Světlá n. S.

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU 26. srpna (VS ČR) – Saský ministr spravedlnosti Sebastian Gemkow spolu s ministrem spravedlnosti ČR Robertem Pelikánem a generálním ředitelem Vězeňské služby ČR Petrem Dohnalem navštívil ve čtvrtek 25. srpna věznici ve Světlé nad Sázavou s cílem seznámit se s českým vězeňským systémem a výkonem trestu odnětí svobody u žen. Saský ministr byl v České republice na reciproční návštěvě na základě pozvání od svého českého protějšku.

26.8.2016 11:43

více
Výběrové řízení - ředitel OIEU

Výběrové řízení - ředitel OIEU

PRAHA 12. srpna (VS ČR) - Vězeňská služba české republiky vyhlašuje dne 12. srpna 2016 výběrové řízeni na obsazeni volného pracovního mista na generálním ředitelství ředitel odboru investic a EU fondů. Text vyhlášení výběrového řízení je zde.

12.8.2016 13:58

více
Projekt včelařství ve Stráži

Projekt včelařství ve Stráži

STRÁŽ POD RALSKEM 28. července (VS ČR) -  Slavnostní zahájení projektu včelaření, spojené s prezentací činnosti věznice v oblasti zacházení s vězněnými osobami, se uskutečnilo ve čtvrtek 28. července ve Věznici Stráž pod Ralskem.

29.7.2016 13:57

více
Petr Dohnal členem výboru Europris

Petr Dohnal členem výboru Europris

PRAHA 28. července (VS ČR) - Generální ředitel Vězeňské služby ČR Petr Dohnal byl v červnu na výročním shromáždění EuroPris v holandském Zaandamu zvolen do výkonného výboru organizace, která usiluje o koordinaci a vzájemnou pomoc mezi evropskými vězeňskými službami. Účast představitele české vězeňské služby v užším vedení této organizace tradičně zvýšuje prestiž českého vězeňství na mezinárodním fóru a prohlubuje vliv České republiky při tvorbě evropských rezortních norem a předpisů.

28.7.2016 12:03

více
Výběrové řízení - právník

Výběrové řízení - právník

PRAHA 21. července (VS ČR) - Vězeňská služba České republiky vyhlašuje dne 19. července 2016 výběrové řízení na obsazení volného pracovního místa na generálním ředitelství VS ČR na místo právníka. Text vyhlášení konkursu je zde

21.7.2016 11:15

více
Výběrové řízení - lékař rezident

Výběrové řízení - lékař rezident

PRAHA 14. července (VS ČR) - Vězeňská Služba České republiky vyhlašuje výběrové řízení na místo rezidenta - lékaře podle vyhlášky MZ ČR č. 186/2009 Sb., o stanovení postupu při vyhlášení výběrového řízení na rezidenční místo, průběhu výběrového řízení na rezidenční místo a základních kritériích výběru rezidenta (o rezidenčních místech).

14.7.2016 8:58

více
Cena ministra spravedlnosti

Cena ministra spravedlnosti

Praha 29. června (MSp, VS ČR) - Ministr spravedlnosti Robert Pelikán 28. června předal v úterý v podvečer ocenění více než dvacítce pracovníků Probační a mediační služby ČR a a Vězeňské služby ČR. Slavnostního večera v pražské Brožíkově síni se účastnila více než stovka hostů.

29.6.2016 12:52

více
Památce Milady Horákové

Památce Milady Horákové

PRAHA 27. června (VS ČR) – Náměstek ministra spravedlnosti Petr Jäger, senátor Tomáš Grulich, poslanec Marek Benda, starosta Prahy 4 Petr Štěpánek, náměstek generálního ředitele VS ČR plk. Milan Brendl, ředitel pankrácké věznice plk. Petr Suk a další hosté vzdali hold JUDr. Miladě Horákové.

27.6.2016 18:29

více