Novinky

Nabídka vozidel k odprodeji

Nabídka vozidel k odprodeji

PRAHA 3. listopadu (VS ČR) - Vězeňská služba ČR nabízí k odprodeji fyzickým a právnickým osobám následující vozidla a jejich příslušenství. Text inzerátu:

3.11.2015 16:06

více
Sebevražda příslušníka VS ČR

Sebevražda příslušníka VS ČR

ZNOJMO/PRAHA 2.listopadu (VS ČR) – Ve věznici Znojmo se v neděli v podvečer zastřelil příslušník vězeňské služby. Sebevraždu spáchal v prostorách pěší brány služební pistolí. Na místo se dostavil generální ředitel Vězeňské služby ČR Pavel Ondrášek, aby osobně dohlédl na prošetření události.

2.11.2015 10:03

více
Návštěva Jaroslavy Jermanové

Návštěva Jaroslavy Jermanové

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU 15. října (VS ČR) – 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny České republiky Jaroslava Jermanová navštívila v pondělí 12. října věznici ve Světlé nad Sázavou s cílem seznámit se s problematikou vězněných žen. Během návštěvy, ke které se připojil i generální ředitel Vězeňské služby České republiky Pavel Ondrášek, se hovořilo o specifických problémech výkonu trestu, o omezených možnostech vězně integrovat zpět do společnosti, ale i o problematice vysoké zadluženosti a exekucí, se kterými se vězni potýkají.

15.10.2015 7:10

více
VS ČR poskytne 70 příslušníků MV ČR

VS ČR poskytne 70 příslušníků MV ČR

PRAHA 12. října (VS ČR) – Vězeňská služba ČR je připravena v souladu s usnesením vlády uvolnit až sedm desítek příslušníků pro asistenci Policii ČR při řešení uprchlické krize v České republice. Příslušníci Vězeňské služby ČR by měli plnit tuto misi od 1. listopadu po dobu šesti měsíců. Uvolnění sedmi desítek příslušníků neohrozí plnění zákonných povinností sboru.   

12.10.2015 16:37

více
Vězeň na útěku byl dopaden

Vězeň na útěku byl dopaden

PRAHA 10. října (VS ČR) - Vězeň, který včera v noci uprchl z Věznice Ostrov byl dnes v noci zadržen policií. Byl dopaden v Chomutově na adrese své matky.

10.10.2015 10:10

více
Útěk vězně z Věznice Ostrov

Útěk vězně z Věznice Ostrov

OSTROV/PRAHA 9.října (VS ČR) – Z věznice Ostrov uprchl v noci na pátek vězeň odsouzený na 14 měsíců za majetkovou kriminalitu. Věznice vyrozuměla policii a vyhlásila pohotovost. Podle prvotních zjištění přeřezal mříž v dozorové části věznice a přelezl plot. Útěk zaznamenal operační důstojník na kamerovém systému, který na místo vyslal zásahovou hlídku.

9.10.2015 8:10

více
Výběrové řízení - ředitel OL

Výběrové řízení - ředitel OL

PRAHA 5. října (VS ČR) - Vězeňská služba České republiky vyhlašuje dne 5. října 2015 výběrové řízení na obsazení volného pracovního místa na Generálním ředitelství Vězeňské služby ČR: Ředitel odboru logistiky. Celý text ke stažení zde.

5.10.2015 13:28

více
GŘ VS ČR na zasedání EuroPrisu

GŘ VS ČR na zasedání EuroPrisu

PRAHA 29. září (VS ČR) Generální ředitel VS ČR Pavel Ondrášek se jako nově zvolený člen zúčastnil minulý týden zasedání řídícího výboru organizace EuroPris, kde se mimo jiné projednávaly strategické otázky týkající se chodu a rozšiřování této organizace. Europris momentálně sdružuje 26 vězeňských služeb Rady Evropy a další významní partneři mají zájem se k organizaci připojit.

29.9.2015 16:47

více
Návštěva čínské probační služby

Návštěva čínské probační služby

PRAHA 29. září (VS ČR) - Minulý týden ve středu, 23. září 2015, navštívila Generální ředitelství VS ČR šestičlenná delegace Probační služby a Ministerstva spravedlnosti Šanghaje pod vedením generálního ředitele šangahjské probační služby Čen Jao Čina.  

29.9.2015 13:21

více
Výstavba haly ve Věznici Světlá n. S.

Výstavba haly ve Věznici Světlá n. S.

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU 23. září (VS ČR) – Nové pracoviště až pro dvě stovky odsouzených žen z Věznice Světlá nad Sázavou a další čtyři desítky civilních zaměstnanců vznikne během nadcházejících devíti měsíců v těsném sousedství věznice. Halu zde vybuduje firma Lion, která spolupracuje s vedením věznice při zaměstnávání odsouzených již více než 13 let. V nové výrobní hale budou odsouzené balit cukrovinky.   

23.9.2015 20:00

více